Hakkımızda

FZM Kimdir?

Firmamız sektördeki çalışmalarına, 2011 yılında DNZKTLR Bilişim Çözümleri adı altında, kişi ve kurumların bilişim ihtiyaçlarına verimlilik ve müşteri odaklı çözümler üretmek amacıyla başlamıştır. Bu süreçte sağlamış olduğu yükselen ivme ve genişleyen kadrosuyla başarı grafiğini daha üst seviyelere taşımasının ardından, 2015 yılında markalaşma yolunda ilerleme kararı alarak FZM adı altında yeni ve daha profesyonel bir oluşum içine girmiş ve bu marka altında hizmet vermeye başlamıştır.

Sağladığı hizmeti en üst seviyeye taşımak ve başarılı projeler üretmek için çalışmalarına her gün artan enerji ve heyecanı ile devam etmektedir.

FZM İzmir merkezli olarak faaliyet göstermekte olup Türkiye çapında hizmet vermektedir.

Amacımız;
Firmamızın öncelikli amacı opensource odaklı çözümler ile müşterilerimizin projelerini minimum maliyet ile maksimum verimliliğe ulaştırmaktır.

FZM Ne Yapar?

Kurumsal web sayfaları ve E-ticaret platformları gibi firma veya kurum için özel olarak tasarlanan ve bootstrap altyapısıyla güçlendirilen web tabanlı yazılım çözümleri sunarak, firma veya kurumun hedef kitlesine her türlü platformda ulaşabildiği, kullanıcı dostu arayüze sahip yazılımlar hazırlamakta ve iş ortağının markasına değer katarken, hedeflerine ulaşmalarını kolaylaştırmaktadır.

Teknolojik gelişmeler doğrultusunda çağın bir gereği olarak kabul edilerek, hızlı ve pratik bir yöntem olan E-posta kullanımının firma ve kurumlar için bir zorunluluk haline gelmesiyle ortaya çıkan, daha fazla depolama alanı ve özellik ihtiyacının karşılanması gerekmektedir. Daha önce bu konu için entegre çözümler yeterliyken artık daha spesifik ve donanımlı yazılımlara ihtiyaç duyulmaktadır.2014 yılında ZIMBRA ile yaptığı partnerlik anlaşması ile FZM bu konuda firmaların ihtiyaçlarını değerlendirerek en doğru yöntemi geliştirmekte ve E-posta konusunda maksimum verim sağlayarak müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Günümüzde en güncel ve en yüksek performansı sağlayan yazılım çözümleri haline gelen Opensource Yazılımlar ile güvenlik, maliyet ve performans konularına önem veren firma ve kurumların projelerine özel Opensource yazılım çözümleri bularak, kurum veya firmalar için özelleştirerek kullanmaları konusunda destek sağlamaktadır.

Uluslararası Ödül
3
Sunucu
9
Sayılarla
FZM
Teknolojİ
E-Posta Kullanıcısı
72121
Referanslarımız
38